yhteystiedot

Ota yhteyttä

Anja Kyllästinen
Toimitusjohtaja

Ville Tihilä
Tuotantovastaava

Milko Lehmus
Tekninen asiantuntija

Jere Koskinen
Logistiikka

Juha Wallius
Vienti

Pekka Mononen
Hallituksen puheenjohtaja

 

+358 50 518 2608
anja@nextoil.fi

+358 50 435 8767
ville@nextoil.fi

+358 400 665 385
milko@nextoil.fi

+358 40 705 1794
jere@nextoil.fi

+358 44 978 6306
juha@nextoil.fi

+372 50 40610
pekka@nextoil.fi

Laskutusosoite

Käsittelemme ostolaskumme sähköisesti. Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja toivommekin saavamme laskunne verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

Verkkolaskuosoitteemme:
Y-tunnuksemme:
Verkkolaskuoperaattorimme:
Operaattorin välittäjäntunnus:
Sähköpostilaskuosoite:

003731681662
3168166-2
OpusCapita Solutions Oy
E204503
NextOil.FI.P.145028-7@docinbound.com

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
NextOil Oy
PL 86621
00063 LASKUNET